Partners

Utorok 19. 9. 2017

Zatiaľ nie je zverejnená žiadna anketa

Vitajte na EduPage

Milí žiaci,

na tejto stránke nájdete užitočné informácie o našej škole. Dúfame, že stránka bude pre Vás užitočná.

• 9. 9. 2017

V sobotu 30.9. 2017 sa náš folklórny  súbor Bablnka  zúčastnil  medzinárodnej  prehliadky detských folklórnych súborov „FESTIVAL MRAVENEC“ v Plaveckom Štvrtku. Vystúpenie našich žiakov bolo skvelé a naši žiaci dôstojne reprezentovali našu školu a  región. Veľké poďakovanie patrí všetkým vystupujúcim žiakom  tancujúcim v Bablnke. Samozrejme úprimné poďakovanie patrí vedúcej súboru p. Márii Hlavačkovej, Mgr. Miriam Hačkovej a  Mgr. Andrejovi Gregušíkovi za akordeónový doprovod, p. Zuzane Plškovej a manželom Stuchlym za dopravu detí, pretože sme sa  nevošli všetci do mikrobusu, poďakovanie za dozor a pomoc s najmenšími tanečníkmi p. Lenke Lontošovej, p. Janke Mikátovej a p. Mičekovej. (Pozn. V týchto dňoch prebieha zápis nových členov do súboru Bablnka. V  prípade záujmu kontaktujte vedúcu súboru p. Máriu Hlavačkovú).

• 5. 6. 2017

Milí žiaci!

v našej škole organizujeme celonárodnú kampaň „Do školy na bicykli“, ktorá sa uskutoční v termíne 12. – 16. júna 2017.  Kampaň je  vyhlásená národným cyklokoordinátorom, pod záštitou ministra dopravy a výstavby SR.

Žiaci, ktorí prídu  v termíne  12. – 16. júna 2017 na bicykli získajú kartu Petra Sagana, ktorá ich v budúcom školskom roku oprávňuje 1x sa vyhnúť skúšaniu (kupón neskúšajko). Evidenciu o žiakoch dochádzajúcich na bicykli budú viesť triedni učitelia.

•

Naša škola sa v máji zapojila do projektu Týždeň modrého gombíka. Za vyzbieranú sumu 192,54 EUR organizácia UNICEF ďakuje všetkým, ktorí sa do zbierky zapojili.

• 23. 5. 2017

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt zber papieraV dňoch  22. – 26. mája 2017  na našej škole prebieha zber papiera.

ČAS: ráno   7.00- 8.00 hod,  popoludní    13.00 – 15.30 hod

•

Riaditeľ Základnej školy Mojzesovo-Černík,
    v súlade so zákonom 245/2008 Z.z. o výchove
    a vzdelávaní (školský zákon) §150,
    ods. 5 a o zmene a doplnení niektorých zákonov,
    udeľuje žiakom 5. – 8. ročníka
    dňa 5. 4. 2017 riaditeľské voľno
    z organizačných dôvodov (Testovanie9 – 2017).

• 1. 4. 2017

Pri príležitosti Dňa učiteľov sme do našej základnej školy pozvali našich bývalých kolegov - učiteľov dôchodcov. Pripravili sme pre nich zaujímavý program. Prváčikovia  predviedli, čo všetko sa už doteraz naučili. Pani učiteľka Chrobáková  pre nich pripravila súťaž v čítaní viet a riešení matematických úloh.  Do pedagogického procesu sme zapojili aj dôchodcov. Ich úlohou  bolo  skontrolovať a vyhodnotiť  správne prečítané vety a opraviť matematické úlohy.  Prváčikovia na základe hodnotenie získavali cenné body vo vedomostnej súťaži. Následne sa naši bývalí učitelia boli pozrieť na otvorenej hodine v 4. triede u pani učiteľky Blaškovej, kde mali možnosť vidieť štvrtákov na vyučovaní s interaktívnou tabuľou.

• Žiačky 6. triedy Lenka Záhorcová, Sofia Mičeková a Adriana Homolová úspešne reprezentovali našu školu a získali 5. miesto v dekanátnom kole Biblickej olympiády.

Emma Gábrišová z 8. triedy sa vo februári zúčastnila okresného kola Dejepisnej olympiády. Bola úspešnou riešiteľkou a získala 7. miesto.

Všetkým srdečne gratulujeme a prajeme veľa úspechov v ďalšej reprezentácii školy!

• Základná škola Mojzesovo - Černík
    941 04 Mojzesovo č. 505