• Ďakujeme

•

Rozvoj našej školy je možný aj vďaka ochote pomôcť zo strany rodičov a priateľov školy.

Pomoc škole nemusí byť len finančná, ale veľmi nám pomôžu aj Vaše skúsenosti, zručnosti, nápady, kontakty a hlavne ochota pomôcť.

Ochotným rodičom a priateľom školy sme vždy otvorení pre rôznu formu spolupráce.

Všetkým našim podporovateľom úprimne ďakujem.

Stanislav Petráš, riaditeľ školy

Obecná zabíjačka Mojzesovo 7.2. 2015

Ďakujeme sponorom a obci Mojzesovo za finančný príspevok z vyťažku  obecnej zabíjačky v Mojzesove  pre Základnu školu vo výške 479 Eur. Tieto finančné prostriedky budú použité na rozvoj materiálneho vybavenia školy.  O konkrétnom použití finančných prostriedkov budeme informovať.

Školský rok 2014/2015

Ďakujeme:

Juraj Kozár - zakúpenie školského nábytku a lavíc a stoličiek do 8. triedy

Milan Vagunda - školské potreby pre žiakov, servis kosačky

Daniel Šulík  - elektrikárske práce

Marián Chovan - elektrikárske práce a ochota pomôcť 24 hodín denne

Peter Šebík - vodoinštalačné práce

Marián Mihalovičvýznamná pomoc pri zabezpečení ochrany majetku školy

Zoznam sponzorov školy pri rekonštrukcii telocvične v šk. roku 2013/2014:

Juraj Kozár

Štefan Hancko

Marián Chovan

Obec Mojzesovo

Branislav Zlatinský

Ing. Ján Hanzel

V prípade Vašej ochoty a možnosti pomôcť škole nás kontaktujte.