• Výlet za snehom

• Dátum: 17.2. 2018 (sobota)

Miesto: Krahule

Cena: 20 € (suma zahŕňa celodenný skipas a jeho zálohu 2 €, ktorá sa vám po lyžovaní vráti, dopravu autobusom)

Odchod: 7.00 h pred školou

Predpokladaný príchod: 18.00

Výlet je organizovaný pre deti s rodičmi, ich rodinných príslušníkov a priateľov školy. Prihlásiť sa môžete u p. zást. Laurovej.

• Výlet za snehom

Dátum: 17.2. 2018 (sobota)

Miesto: Krahule

Cena: 20 € (suma zahŕňa celodenný skipas a jeho zálohu 2 €, ktorá sa vám po lyžovaní vráti, dopravu autobusom)

Odchod: 7.00 h pred školou

Predpokladaný príchod: 18.00

Výlet je organizovaný pre deti s rodičmi, ich rodinných príslušníkov a priateľov školy. Prihlásiť sa môžete u p. zást. Laurovej.