• Týždeň modrého gombíka

• Zbierku sme podporili sumou 185,65 EUR. Ďakujeme všetkým.

• Súkromná základná umelecká škola Jozefa Dömeho

• Súkromná základná umelecká škola Jozefa Dömeho Vám oznamuje, že od septembra 2018 otvára hudobný, tanečný a výtvarný odbor v priestoroch ZŠ Mojzesovo – Černík.Prijímacie skúšky na SZUŠ budú dňa 18.05.2018 od 13:00 do 16:30 v ZŠ Mojzesovo – Černík.

Hudobný odbor : - Husle- Klavír- Flauta- Gitara- Syntetizátor- Spev

Bližšie informácie môžete získať alebo na tel. čísle 0918/463 379.S pozdravom Jozef Döme – riaditeľ

• Milí rodičia,

v tomto školskom roku sa naša škola znovu zapája do projektu Týždeň modrého gombíka, ktorú organizuje UNICEF Slovensko. Cieľom je pomôcť deťom na  Ukrajine, ktoré trpia v dôsledku ozbrojeného konfliktu.

Ako sa dá do zbierky zapojiť?

Do zbierky sa môžete zapojiť v týždni od 14. – 18. mája  prostredníctvom Vašich detí, ktoré vhodia príspevok do zapečatenej pokladničky UNICEF v škole.

Za príspevok väčší ako 1 € získate ako poďakovanie modrý gombík.

Ďakujeme, že Vám život iných ľudí nie je ľahostajný.

• Športová akadémia Mateja Tótha

• Vážení rodičia, žiaci, priatelia školy.
            Naša základná škola
            Základná škola, Mojzesovo 505, Mojzesovo 94104
            sa zúčastnila na celoslovenskej súťaži, v ktorej má šancu získať O2 Športovú akadémiu Mateja Tótha
            na svojej pôde, a to na jeden školský rok zadarmo. Preto vás vyzývame, urobte dobrú vec a hlasujte za našu
            školu.  Čím viac sa nás zapojí a čím viac hlasov získame, tým väčšiu
            šancu má naša základná škola.

Pomôžte našej škole získať O2 Športovú akadémiu Mateja Tótha a hlasujte na stránke
            wwww.dobravec.o2.sk
            . V mene žiakov našej školy vám ďakujeme.

• DEŇ MATIEK

• Vážení rodičia a priatelia školy! Srdečne Vás pozývame na kultúrny program venovaný DŇU MATIEK, ktorý sa uskutoční 11. máj 2018 o 16:30 v telocvični ZŠ.

• Súkromná základná umelecká škola Jozefa Dömeho

Hudobný odbor : - Husle- Klavír- Flauta- Gitara- Syntetizátor- Spev

Milí rodičia,

v tomto školskom roku sa naša škola znovu zapája do projektu Týždeň modrého gombíka, ktorú organizuje UNICEF Slovensko. Cieľom je pomôcť deťom na Ukrajine, ktoré trpia v dôsledku ozbrojeného konfliktu.

Ako sa dá do zbierky zapojiť?

Do zbierky sa môžete zapojiť v týždni od 14. – 18. mája prostredníctvom Vašich detí, ktoré vhodia príspevok do zapečatenej pokladničky UNICEF v škole.

• Športová akadémia Mateja Tótha

Vážení rodičia, žiaci, priatelia školy.
              Naša základná škola
              Základná škola, Mojzesovo 505, Mojzesovo 94104
              školu. Čím viac sa nás zapojí a čím viac hlasov získame, tým väčšiu
              šancu má naša základná škola.

wwww.dobravec.o2.sk
              . V mene žiakov našej školy vám ďakujeme.

• DEŇ MATIEK