• ZBER PAPIERA

• V dňoch  6. – 16. novembra 2018  bude na našej škole prebiehať zber papiera.

ČAS: ráno   7.30 - 8.30 hod,  popoludní    13.00 – 15.30 hod

Zbieraj a odkladaj papier:  letáky, kancelársky, výkresový papier, noviny, časopisy, katalógy a kartóny. Odpadový papier nesmie obsahovať: žiadne nečistoty (igelity), vrecia, prepravky z vajec, rolky z papiera, kovy z kancelárskych viazačov, šanóny a iné.

• Pozvánka na plenárne a triedne ZRŠ

• žení rodičia!

Pozývame Vás na plenárne a triedne ZRŠ,

ktoré sa uskutoční

v stredu 3.10. 2018 o 16.00 h

v 1. pavilóne ZŠ.

• ZBER PAPIERA

V dňoch 6. – 16. novembra 2018 bude na našej škole prebiehať zber papiera.

ČAS: ráno 7.30 - 8.30 hod, popoludní 13.00 – 15.30 hod

Zbieraj a odkladaj papier: letáky, kancelársky, výkresový papier, noviny, časopisy, katalógy a kartóny. Odpadový papier nesmie obsahovať: žiadne nečistoty (igelity), vrecia, prepravky z vajec, rolky z papiera, kovy z kancelárskych viazačov, šanóny a iné.