• Rodičovské združenie

pozývame Vás na rodičovské združenie, ktoré sa bude konať dňa 2.5. 2019 (štvrtok) o 16:00 h v jednotlivých triedach v I. a II. pavilóne ZŠ.

• ZBER PAPIERA

• V dňoch 24.4. - 3.5. 2019 prebieha na našej škole zber papiera.

MIESTO:        na parkovisku

ČAS:              ráno                7.30  -  8.30 hod.

popoludní      13.00 – 15.30 hod.

• Múzeum J. Thaina v Nových Zámkoch

• S ôsmakmi a deviatakmi sme navštívili Múzeum J. Thaina v Nových Zámkoch. Žiaci sa oboznámili s regionálnou históriou  a pozreli si aktuálnu výstavu Hrady kráľa Mateja.

• Rodičovské združenie

Vážení rodičia,

pozývame Vás na rodičovské združenie, ktoré sa bude konať dňa 2.5. 2019 (štvrtok) o 16:00 h v jednotlivých triedach v I. a II. pavilóne ZŠ.

• ZBER PAPIERA

V dňoch 24.4. - 3.5. 2019 prebieha na našej škole zber papiera.

ČAS: ráno 7.30 - 8.30 hod.

popoludní 13.00 – 15.30 hod.