• Prijímacie skúšky do Súkromnej umeleckej školy sa uskutočnia 5.6. 2019 od 13:00 do 16:30 v I. pavilóne ZŠ Mojzesovo - Černík.

• Pripravuje sa aj vzdelávanie pre dospelých.

• SLÁVIK SLOVENSKA

• Slávik Slovenska, spevácka súťaž, ktorej cieľom je hľadať talenty v speve ľudovej piesne. V okresnom kole nás reperezentovali žiaci Samko Ligocký zo 7.triedy a Vivien Hajnovičová z 2.A triedy, ktorá získala 3.miesto v 1.kategórii. Gratulujeme a tešíme sa.

• Deň matiek

• Srdečne Vás pozývame na kultúrny program ku DŇU MATIEK, ktorý sa uskutoční 10. mája 2019 o 16:30 v telocvični ZŠ!