• RODIČOVSKÉ ZDRUŽENIE

pozývame Vás na rodičovské združenie, ktoré sa bude konať formou individuálnych pohovorov dňa 21.1. 2019 (pondelok) od 14:30 hod. do 17:00 hod  v I. a II. pavilóne ZŠ.

• 3. BENEFIČNÝ MAŠKARNÝ PLES ZŠ MOJZESOVO-ČERNÍK

• Milí rodičia a priatelia našej školy, srdečne Vás pozývame na 3. BENEFIČNÝ MAŠKARNÝ PLES ZŠ MOJZESOVO-ČERNÍK.

• Vianočný koncert

• Súkromná základná umelecká škola Vás pozýva na Vianočný koncert svojich žiakov. Koncert sa uskutoční v stredu 19.12. 2018 o 17:00 na chodbe v I.pavilóne ZŠ Mojzesovo-Černík. Všetci ste srdečne vítaní.

• VIANOČNÁ AKADÉMIA

• Milí rodičia, starí rodičia a priatelia našej školy. Pozývame Vás na VIANOČNÚ AKADÉMIU spojenú s Vianočnými trhmi. Tešíme sa na Vás.

• Naši úspešní riešitelia INFORMATICKÉHO BOBRA

• Vyhodnotenie informatickej súťaže iBOBOR, ktorej cieľom je podporiť záujem o informačné a komunikačné technológie (IKT) u všetkých žiakov. Súťaž má iniciovať v deťoch využívanie IKT, posmeliť ich v intenzívnejšom a kreatívnejšom používaní moderných technológií pri učení sa.

Symbolom súťaže je usilovný, inteligentný a čulý bobor, preto sa súťaž volá Informatický bobor a zapája sa do nej už 44 krajín.

Viac info na: http://ibobor.sk/

• „oTVOR si konzervu“

• V pondelok 12.11.2018 sa v našej škole uskutočnil výchovný koncert študentov Súkromného konzervatória v Nitre pod nezvyčajným názvom „Máš hlad po umení? oTVOR si konzervu“.Žiaci mali možnosť vidieť ukážky hudobno-dramatického umenie, tanca, spevu a hudby. Oceňujeme skvelý výkon študentov konzervatória a ďakujeme za ich super vystúpenie.

• Mimoriadne výsledky žiakov

• Radostná správa pre našu školu!!!

Na webovom sídle Ministerstva školstva bol zverejnený zoznam škôl ocenených za MIMORIADNE VÝSLEDKY ŽIAKOV v šk. roku 2017/2018. V uvedenom zozname sa nachádza aj naša Základná škola Mojzesovo-Černík. Za mimoriadne výsledky bude škole pridelených 800 eur. Tešíme sa!!!

• Riaditeľské voľno z dôvodu Testovania 5

• Riaditeľ   Základnej  školy Mojzesovo-Černík,  941 04 Mojzesovo č. 505   oznamuje žiakom  6. – 9. ročníka školy a ich zákonným zástupcom,  že  rozhodol  o poskytnutí  voľna  podľa  §  150 ods. 5 zákona č. 245/2008 Z.z. o výchove  a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení  niektorých zákonov v  znení neskorších predpisov

na deň 21. 11. 2018.

Riaditeľské voľno bude udelené z dôvodu Testovania 5 – 2018

Vyučovanie bude pokračovať podľa platného rozvrhu hodín od 22. 11. 2018.

Žiaci 6.-9. ročníka budú automaticky odhlásení zo stravy v školskej jedálni. Kto má záujem o obed musí sa individuálne prihlásiť.

• ZBER PAPIERA

• V dňoch  6. – 16. novembra 2018  bude na našej škole prebiehať zber papiera.

ČAS: ráno   7.30 - 8.30 hod,  popoludní    13.00 – 15.30 hod

Zbieraj a odkladaj papier:  letáky, kancelársky, výkresový papier, noviny, časopisy, katalógy a kartóny. Odpadový papier nesmie obsahovať: žiadne nečistoty (igelity), vrecia, prepravky z vajec, rolky z papiera, kovy z kancelárskych viazačov, šanóny a iné.

• Pozvánka na plenárne a triedne ZRŠ

• žení rodičia!

Pozývame Vás na plenárne a triedne ZRŠ,

ktoré sa uskutoční

v stredu 3.10. 2018 o 16.00 h

v 1. pavilóne ZŠ.

• Predĺženie doby prevádzky ŠKD

• ZŠ Mojzesovo-Černík oznamuje rodičom, že od 17.9. 2018 predlžuje dobu prevádzky školského klubu detí do 16:30.

• POZVÁNKA NA STRETNUTIE S MATEJOM TÓTHOM

• V pondelok 10.septembra 2018 v čase o 9:30 hod. sa v priestoroch telocvične uskutoční  slávnostné verejné odovzdávanie grantu Akadémie Mateja Tótha pre ZŠ Mojzesovo-Černík. Touto cestou pozývame všetkých žiakov, rodičov, starých rodičov a priateľov našej školy na stretnutie s olympionikom Matejom Tóthom. Tešíme sa na Vás.

• Súkromná základná umelecká škola - rodičovské združenie

• Súkromná základná umelecká škola Jozefa Dömeho oznamuje rodičom zapísaných žiakov, že v stredu 5.9. 2018 v čase od 15:30 do 16:30 sa uskutoční úvodné rodičovské združenie. Miesto: 1. pavilón ZŠ Mojzesovo-Černík. Kontakt: Jozef Döme 0918463379

• Slávnostné otvorenie školského roka 2018/2019

• Slávnostné otvorenie školského roka 2018/2019 sa uskutoční 3.9. 2018 o 8:15 v areáli základnej školy. Tešíme sa na Vás.

• Týždeň modrého gombíka

• Zbierku sme podporili sumou 185,65 EUR. Ďakujeme všetkým.

• Súkromná základná umelecká škola Jozefa Dömeho

• Súkromná základná umelecká škola Jozefa Dömeho Vám oznamuje, že od septembra 2018 otvára hudobný, tanečný a výtvarný odbor v priestoroch ZŠ Mojzesovo – Černík.Prijímacie skúšky na SZUŠ budú dňa 18.05.2018 od 13:00 do 16:30 v ZŠ Mojzesovo – Černík.

Hudobný odbor : - Husle- Klavír- Flauta- Gitara- Syntetizátor- Spev

Bližšie informácie môžete získať alebo na tel. čísle 0918/463 379.S pozdravom Jozef Döme – riaditeľ

• Deň učiteľov

• Do galérie Deň učiteľov boli pridané fotografie.

Oslavy Dňa učiteľov

Spomienky na žiacke ako aj učiteľské časy dominovali v krásnej akcii organizovanej pri príležitosti Dňa učiteľov. Dobrým zvykom je pozývať bývalé pani učiteľky a pánov učiteľov, aby si spolu s nami zaspomínali na svoje profesijné chvíle. Naši starší kolegovia sa ocitli v úlohe žiakov a žiaci v pozícii učiteľov. Netradičná hodina literatúry, dejepisu, prírodných vied a hudobnej výchovy preverila získané vedomosti i zručnosti. Dobrá nálada i smiech boli korením tejto hodiny. Veď aj z týchto fotografií vidieť, že čas neubral na šarme týmto skvelým ľuďom.

• Základná škola Mojzesovo - Černík
      • zsmojzesovo@azet.sk
      • 035/657 8001 PaedDr. Stanislav Petráš - riaditeľ Mgr. Janka Laurová - zástupkyňa, mobil: 0910 908 621 Bc. Dominika Sojková - tajomníčka, účtovníčka, PAM, mobil: 0910 908 661 Miriam Teplanová - vedúca jedálne mobil: 0911 789 845
      • 941 04 Mojzesovo č. 505